מרכז שירות שי לי לרכבי מאזדה פורד
|
|
היוזמים 12 אור יהודה א.ת חדש
  • מכונאות רכב
  • חשמל ומיזוג אוויר
  • דיאגנוסטיקה
  • פחחות וצבע
Mazda
Ford

לקביעת טיפול במהירות ובקלות - מלאו את הפרטים הבאים

תיקון צבע לרכב במוסך מורשה שי-לי

הצבע של כל רכב. מהווה את מוקד המשיכה שלו. כאשר אתם רוכשים רכב או אם אתם מוכרים אותו, הצבע שלו יהווה את המראה שלו אם הוא מטופח או מוזנח וממש לא משנה אם מדובר ברכב חדש או ישן.  לפעמים אין צורך לצבוע את כל הרכב, אם יש בו פגיעה קטנה במקרים רבים, תיקון צבע לרכב, יספיק. המכה או הקילוף יפריעו לנו בעין, במיוחד אם אנו דואגים ומטפחים את הרכב שלנו. יש לברר בכלל אם הרכב צריך בכלל תיקון צבע לרכב, או שייתכן כי מדובר בשריטה קלה, אשר בהחלט ניתן להעלים אותה באמצעות חומרים שונים שניתן להשתמש בהם והשריטה תיעלם כלא הייתה. יש כאלה שיודעים להעלים שריטות והם מיומנים בכך. אנשים אלה, חוסכים הרבה כסף, היות והפחח, עשוי לדרוש כמה מאות שקלים על תיקון  צבע פעוט שגם אתם תוכלו לבצע אותו בכוחות עצמכם. העניין הוא שיש כאלה שיש להם ידיים טובות ויש כאלה שסומכים על פחחי רכב.

קיבלתם מכה ברכב – מה עושים?

לא כל התיקונים ברכב. יכולים להסתיים בחיסכון או שלא את כולם תוכלו לתקן בעצמכם באמצעות תכשירים שונים. ישנם מקרי שבכל זאת תצטרכו פחח מוסמך שיבצע ברב תיקון פחחות מקצועי יחד עם תיקון צבע לרכב. יש אנשים שרואים רכב חדש ומחליטים לשרוט אותו בשריטה עמוקה, ע"י מפתח. מקרה כזה, כדאי לגשת לפחח, היות ובמקרם רבים, השריטה היא כה עמוקה עד שהצבע של הרכב מתקלף. לא כדאי לנסות לצבוע את האזור בעצמכם באמצעות ספריי צבע המיועד לרכב,  כי התיקון הלא מקצועי ייראה מיד לעין ולכן, כדאי בהחלט, כי תשלחו את הרכב למוסך ותוציאו כמה מאות שקלים. חברות הביטוח, עשויות לכסות קילוף או מכה ברכב, אך יש לקרוא לשמאי על מנת שיעריך את העלות. לחברות הביטוח יד הסדר עם  מוסכי ופחחים משלהם והם ישלחו אתכם למוסך שלהם שיסדר את הפגיעה ברכב ויתקן אותה בזמן יחסית קצר.

תיקון צבע לרכב תמונת אמצע

תיקון קוסמטי לרכב

גם רכבים עוברים תיקונים קוסמטיים. נהגים רבים אינם אוהבים מראה של מכה קטנה או קילוף של צבע ברכבם והם מיד מסדרים את המכה או השריטה. פחחי רכב, יודעים להתאים נכון את הגוון של הרכב. תיקונים למזלנו אינם עולים הרבה והכל תלוי בגודל המכה או השריטה. צב מלא לרכב, עולה כמה אלפי שקלים אבל תיקון צבע לרכב, מחירו יהיה זניח. רבים אינם סומכים על עצמם ומעדיפים לא לתקן לבד את השפשוף או השריטה והם יעדיפו להגיע אל פחח מקצועי, כך שהתיקון ייראה טוב והרכב יהיה כאילו לא נפגע כלל. הרבה נהגים הם פדנטיים ולכן מעדיפים לשלם מעט יותר אבל לפחות הם יהיו בטוחים כי הרכב שלהם תמיד ייראה טוב והם יתקנו כל דבר שמפריע להם במראהו של הרכב.

אצלנו במרכז שירות רכבי מאזדה ופורד שי-לי נשמח לתת את השירות הטוב ביותר! 

צרו איתנו קשר עכשיו!

קידום אורגני בגוגל לאוס בניית אתרים
ניהול דיגיטל- עוגן בעולם דיגיטלי
Gift Image
Waze Icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support