מרכז שירות שי לי לרכבי מאזדה פורד
|
|
היוזמים 12 אור יהודה א.ת חדש
  • מכונאות רכב
  • חשמל ומיזוג אוויר
  • דיאגנוסטיקה
  • פחחות וצבע
Mazda
Ford

לקביעת טיפול במהירות ובקלות - מלאו את הפרטים הבאים

פחחות וצבע לרכב מחירים ללא תחרות

מחפשים מוסך מוביל לשירותי פחחות וצבע לרכב מחירים מעולים? הגעתם לעמוד הנכון. לאחר תאונה רבים נשארים עם רכב שנוסע מצוין אבל הפח מעוקם. אם מדובר בדלת מעוקמת שלא ניתן לפתוח, באמפר אחורי שידע ימים טובים יותר, או במכסה המנוע שהתכופף – כל אלה דורשים פחח מקצועי שיחזיר את הרכב למצבו הקודם.

מוסך שי-לי מציע את כל שירותי הפחחות תחת קורת גג אחת. מחיר פחחות וצבע לרכב יכול להתחיל ממאות שקלים בודדים ולהגיע עד אלפי שקלים, תלוי בסוג הרכב, במהות הפגיעה בפח, וכן בשאר האביזרים שיש להחליף ברכב לאחר התאונה. לעיתים מה שמייקר את העבודה אינו יישור הפח עצמו, אלא החלפה של מנורות הרכב, איתור מראות מתאימות שנשברו אף הן בעת התאונה וכדומה.

אספנו עבורכם מחירון פחחות רכב כללי, על מנת לתת מושג פחות או יותר כמה העבודה עשויה לעלות, עם זאת צריך לזכור כי כאשר מגיעים למוסך לקבל הצעת מחיר לתיקון, מחיר פחחות וצבע לרכב יכול להיות מעט גבוה יותר, או לעתים נמוך יותר מהמחירון בהתאם לסוג הפעולות שיש לבצע על מנת לתקן את הרכב. צביעת הרכב מתבצעת לאחר כל תיקוני הפחחות, כאשר מתאימים את הצבע והמרקם למצב הנוכחי של הרכב.

 

מחיר פחחות וצבע לרכב

יש לזכור כי מדובר בטווח מחירים כללי בלבד, ולא להתבסס על המחירון בצורה בלעדית, המחירון מתבסס על ממוצע מחירים של תיקוני פחחות וצבע נפוצים ברכבים, כפי שיצא לנו לראות באלפי הזמנות לתיקון שקיבלנו בעשור האחרון. בכל מקרה חשוב להשוות מחירים בכמה מוסכים שונים, ולהשוות את ההצעות זו לזו בהתאם לכמות השירותים המוצעת ולניסיון של המוסך בתיקוני רכב מהדגם המבוקש.

מוסך פורד שי לי

מחירון פחחות רכב 2016-2017

המחירון משקף רק חלק מתיקוני הפחחות הנפוצים, קיימים תיקונים כמו החלפת בית מראה, או החלפת חלקים ספציפיים בחלק החיצוני של הרכב, המתומחרים באופן בלעדי לכל דגם לפי מחירון יצרן הרכב, הדגם והשנתון שלו. פחחות וצבע לרכב מחירים עשויים להשתנות לאורך השנים ולכן חשוב לבדוק מחירון עדכני.

מהות הפגיעה

טווח מחירים

הערות

פגיעה בדלת הרכב

300-1800 ש"ח

 

פגיעות בדלת הרכב יכולות להיות מינוריות ואז תיקון קל יכול להספיק, וצביעה בסיסית, עד לתיקון שמחייב החלפה מלאה של הדלת או המנגנון בתוכה, ואז התיקון יקר יותר.

פגיעה במכסה המנוע של הרכב

700-1500 ש"ח

לעיתים מכסה המנוע מתכופף קלות ואז ניתן לתקן אותו בקלות, ולצבוע בצורה שטחית את החלק שניזוק. במקרים חמורים המכסה מקופל כמו אקרדיון ואז מומלץ להחליף אותו לגמרי ולא לתקן.

 

פגיעה בתא המטען או החלק האחורי של הרכב

500-1800 ש"ח

פגיעה בתא המטען גם היא יכולה להיות שטחית, או כתוצאה מתאונה חמורה שעיוותה את הצורה הכללית של החלק האחורי של הרכב. חשוב לבדוק את הרכב מבחינה חיצונית ופנימית לפני שמקבלים הצעת מחיר לתיקון.

פגיעה בכנף הרכב

200-1800 ש"ח

לעיתים מדובר רק בכיפוף קל של הכנף בצד אחד של הרכב. במקרה זה ניתן ליישר את הרכב בקלות, והתיקון אינו יקר, במקרה של פגיעה המצריכה החלפת חלק המחירים כמובן גבוהים יותר.

צביעת רכב

4,000-10,000

במקרה בו הרכב עבר תאונה המצריכה צביעה של כל הרכב, חשוב להתאים את הצבע החדש לצבע המקורי של הרכב (זאת גם על פי חוק). יש לזכור כי צבעים מטאליים הם לרב יקרים יותר מצבע מט.

קידום אורגני בגוגל לאוס בניית אתרים
ניהול דיגיטל- עוגן בעולם דיגיטלי
Gift Image
Waze Icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support