מרכז שרות שי לי לרכבי מאזדה פורד

מכונאות רכב | חשמל ומיזוג אוויר |  דיאגנוסטיקה  | פחחות וצבע

מוסך הסדר מגדל

 עברתם תאונת דרכים? ראשית, אנו מקווים ששלומכם טוב! הצעד הבא שלכם וודאי הוא לפנות לחברת הביטוח שלכם על מנת לתקן את הרכב. ומכאן עומדות לפניכם שתי אופציות: ללכת למוסך רגיל, או ללכת אל מוסכי הסדר מגדל, כלומר לתקן את הרכב עם חברה שעובדת בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח מגדל. כפי שידוע, רבים חוששים ללכת למוסכי הסדר מחשש ל"שיתוף פעולה" בין חברת הביטוח למוסך, וחשש מתיקונים "לא הכי" מקצועיים כי הביטוח בעצם משלם את רוב הסכום. אך יש לנו בשורות טובות עבורכם!

מוסך שי-לי הינו מוסך מורשה למאזדה ופורד המטפל בכל סוגי הרכבים. אנו עובדים מול חברות הביטוח הגדולות במשק אך השירות שלנו ללקוח תמיד בעדיפות ראשונה. אתה גם יכול להגיע למוסך (שבהחלט יכול להיות מוסך הבית שלך באופן קבוע) וגם ליהנות משירות נהדר בעלויות נמוכות. מה זה אומר? שימו לב להבדלים בין מוסך הסדר לבין מוסך רגיל:

במוסך "שי-לי" – מוסכי הסדר מגדל תוכל לקבל את כל ההטבות שמגיעות לך לאחר תאונת דרכים. החל מהשתתפות עצמית נמוכה מהרגיל, עד לרכב חליפי במעמד התיקון, מפתח תמורת מפתח והחלק הלא פחות חשוב בסיפור – אם גיל הרכב שלך לא עולה על שנתיים, אתה זכאי לתיקון הרכב עם חלקים חדשים ומקוריים בלבד. לידע כללי, מוסכי הסדר עומדים תחת פיקוח של חברות הביטוח. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בכך שהרכב שלכם נמצא בידיים טובות.

לעומת זאת, במוסכי חוץ לא תהנה מהשתתפות עצמית נמוכה ותיאלץ לשלם סכומים גבוהים בהרבה יותר, הם לא נתונים תחת פיקוח ועניין חלקי החילוף לעתים עלול להוות בעיה – חלקים משומשים או חליפיים כך שלא תוכל לצפות מראש את טיב התיקון. צריך לקחת בחשבון גם את עניין הרכב החליפי, תיקונים עלולים לקחת שעות ואף יותר מזה. התניידות בתחבורה ציבורית או השכרת רכב תגזול ממך המון זמן וכסף.

הערך המוסף והשוני בין מוסך שי-לי לבין שאר מוסכי הסדר מגדל האחרים, והמוסכים הרגילים:

אנו מוסך מורשה בהסדר עם מגדל אך אנחנו מתעסקים עם כל סוגי הרכבים, מעבר לכך אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות בשוק, ולחברות שאינן בהסדר איתנו אנו משווים את התנאים. לדוגמא: גם אם אנחנו לא מוסך הסדר של AIG ואתה לקוח שלהם, אתה עדיין יכול להגיע אלינו ולקבל תנאים זהים כאילו היינו מוסך הסדר שלהם. מטרתנו הינה להקל עליכם את כל הפרוצדורה המצויה בתיקוני רכבים לאחר תאונה, תוכלו להשתמש בעת התאונה באפליקציה ייחודית דרכה תוכלו לצלם תמונות, לרשום דברים ואף להקליט את המתרחש ברקע!

מוסך שי-לי משתמש במכשור המתקדם ביותר שיש בשוק, הצוות המיומן והמסור שלנו יבצע את העבודה המושלמת עבור הרכב שלך עד כדי שלא תחוש בשום הבדל, בלי שום פשרות!

אז אם הגיע הרגע שאתם צריכים להחליט לאן פניכם מועדות – אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו ולחסוך כסף וזמן רב.

הנכם מוזמנים לצור איתנו קשר בהקדם לקבלת פרטים נוספים וכמובן להשתמש באפליקציה שלנו לנוחיותכם! ובכל אופן, נאחל לכם שתסעו רק בדרכים טובות. שמרו על עצמכם!

דילוג לתוכן