מרכז שרות שי לי לרכבי מאזדה פורד

מכונאות רכב | חשמל ומיזוג אוויר |  דיאגנוסטיקה  | פחחות וצבע

מוסך הסדר איילון

בזמן תאונת דרכים עולים המון חששות בנושאים שונים כגון:
המצב הפיזי שלנו ושל נהג הרכב השני בראש ובראשונה. לאחר מכן כול הנושאים הבירוקרטים כמו החלפת פרטים בשביל הביטוח, איך אתקן את הרכב עם איזה רכב אסע לעבודה או להסיע את הילדים, מה העלות הכספית שתעלה לי, כמה זמן ייקח כול התהליך הזה ועוד. במוסך מורשה שי-לי תוכל לתקן את רכבך בעלות כספית נמוכה דרך חברת הביטוח שלך. אנו נותנים שירותי עבור מוסכי הסדר ביטוח ישיר וגם מוסך מורשה למאזדה ופורד. כך שעל איכות ושירות הטיפול בך וברכבך אין פשרות.

הערך המוסף והשוני בין מוסך שי-לי לבין שאר מוסכי הסדר איילון האחרים, והמוסכים הרגילים:

במידה ואתם מעוניינים לפנות אל מוסך חוץ לאחר תאונה, שאינו עובד עם חברות הביטוח דעו שגובה ההשתתפות העצמית הנו גבוה מהרגיל. בנוסף, אנו מאמינים במשפט כי "זמן שווה כסף", במידה ותגיעו למוסך רגיל תצטרכו להשאיר את הרכבכם מספר שעות או ימים שלמים, ותצטרכו להשתמש בתחבורה ציבורית או להשכיר רכב, להיעזר בחברים ומשפחה או כל סידור אחר. כמו כן, לא תוכלו לדעת אם חלקי החילוף בהם השתמשו בעת תיקון הרכב משומשים או חדשים, מקוריים או חליפיים או מהו טיב איכות העבודה שנעשתה ברכב.

כאשר תבחרו להגיע אל מוסכי הסדר איילון תקבל ישירות רכב חליפי במקום, מפתח תמורת מפתח! כי הזמן שלך שווה כסף! אם לא עברו שנתיים מאז שרכבך עלה על הכביש, תקבל חלקים חדשים ומקוריים בלבד. ההשתתפות העצמית שלך תהיה נמוכה משמעותית ממה שתשלם במוסך חוץ, וכמובן גם אחריות לאיכות התיקון.

במה אנו שונים משאר מוסכי ההסדר?

מוסך הסדר שי-לי הינו מוסך מורשה מקצועי לרכבי מאזדה פורד, וכמובן שאנו מטפלים בכל סוגי הרכבים. המוסך עובד בשיתוף עם חברות הביטוח הגדולות בשוק, אך גם אם הגעת אלינו דרך חברה שאינה בהסדר איתנו תזכה בדיוק באותם התנאים.

מוסך שי-לי בא לקראתכם ומקל עליכם באופן משמעותי אחר הבירוקרטיה והטפסים של התאונה. הודות לאפליקציה שלנו תוכלו לצלם את הרכב בזמן אמת, ותוכלו לרשום הערות תוך כדי, ואף להקליט את המתרחש ברקע ולשלוח בזמן אמת, במקום להתרוצץ ממקום למקום.

מחלקת פחחות וצבע שלנו הנה המובילה ביותר ובעלת מכשור מתקדם ביותר שיש בשאר המוסכים, ומכאן מגיעה ההבטחה שלנו לבצע תיקונים ברכבך ברמה הכי גבוהה שתוכל לקבל – כי זה מגיע לכם!

אתם יכולים לפנות אל מוסך רגיל, רק זכרו וקחו בחשבון כי באמצעות מוסך הסדר תוכלו לקבל הטבות גדולות בעת תיקון הרכב בדרך הבטוחה והמשתלמת, ולקבל תמורה הולמת ביותר לכסף שלך.

בזמן תיקון הרכב אנו נדאג לכול "כאבי הראש" שלכם

אתם מוזמנים להיכנס אל מוסך ההסדר שי-לי, הממוקם באזור התעשייה החדש באור יהודה. ממש במרכז הארץ.

הצוות המקצועי שלנו ידאג לכם ולתיקון הרכב בסטנדרטים הכי גבוהים כיאה למוסך מורשה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו או להוריד את האפליקציה שלנו המיועדת רק ללקוחותינו.

נסיעה טובה ובטוחה לכם ולמשפחתכם שמרו על עצמכם!

דילוג לתוכן