מרכז שרות שי לי לרכבי מאזדה פורד

מכונאות רכב | חשמל ומיזוג אוויר |  דיאגנוסטיקה  | פחחות וצבע

מאזדה 3- מלכת המכירות

מלכת מכירות, מובילת קטגוריה, סוס עבודה, נסיכת הליסינג.

כמעט כל תואר שתבחרו בו יהיה נכון כדי להגדיר את מאזדה 3 בשוק הרכב הישראלי.

בשנת 2004 הגיעה לארץ מאזדה 3 לראשונה ויצרה מהפיכה בשוק הרכב בארץ. מכונית מודרנית, מעוצבת, משפחתית-ספורטיבית, לעומתה נראו המתחרות כמו עגלות עץ מיושנות. בתוך זמן לא ארוך הפכה ללהיט מכירות גם לשוק הפרטי וגם לשוק הליסינג, במגוון גרסאות ומנועים וכבשה את הנהגים הישראלים.

לאורך השנים הוכיחה מאזדה 3 את מעמדה כשהפגינה אמינות כמעט מוחלטת ושמרה על המחיר שלה גם בשוק המשומשות. מאזדה 3 יד שניה הוא רכב שקיים בשפע במדורי יד שנייה וניתן למצוא אותן בכל מצב, גם את זו שטופחה באהבה וגם את זו שנסעה מאות אלפי ק"מ תחת ידיים מתעללות (ועדיין שרדה את זה בגבורה).

בשנת 2009 התחלף הדור של מאזדה 3, העיצוב הפך למודרני יותר, המנועים השתפרו וגם תיבות ההילוכים שצמחו וגדלו מ-4 הילוכים ל-5 הילוכים. מאזדה המשיכה להיות מלכת מכירות גם עם הדגם הזה והוכיחה שוב ושוב את האמינות הבלתי מתפשרת ואת היכולת שלה להיות "קצת אחרת" בים המכוניות המשפחתיות.

הדור הבא שהגיע לישראל בשנת 2014 כבר היה מהפיכה של ממש, עם מנועי סקיי-אקטיב מודרניים ואיכותיים וקפיצת מדרגה משמעותית באיכות הייצור שצמצמה את הפער בין מאזדה לחברות הרכב הפרימיום האירופאיות.

בנובמבר 2018 תוצג מאזדה 3 החדשה לחלוטין, לאחר שחרטה מאזדה על דגלה להפוך ליצרנית פרימיום ולא לעוד יצרנית יפנית סטנדרטית.

לפני שקונים מאזדה 3 משומשת יש לי כמה המלצות בשבילכם:

  1. בכל הדורות, בדקו את תושבות המנוע שדורשות החלפה בתדירות גבוהה יחסית.
  2. גומיות המשולשים הקדמיים נוטות להיקרע ולהיסדק ודורשות החלפה בטווחי זמנים די קצרים
  3. בדור השני (2009-2013) צינור ההגה נוטה לדלוף ודורש מעקב אחר נוזל ההגה.
  4. בית המצערת החשמלי נוטה לגרום לזיופים בפעולת המנוע. ניקוי של בית המצערת מדי פעם ימנע את זה וישמור על הרכב בריא ורענן לאורך זמן.

 

אתם מוזמנים להתייעץ איתי בכל שאלה בנוגע למאזדה 3 יד שנייה,

עדי

דילוג לתוכן