מרכז שרות שי לי לרכבי מאזדה פורד

מכונאות רכב | חשמל ומיזוג אוויר |  דיאגנוסטיקה  | פחחות וצבע

מאזדה 2- אהבת הקהל

הדור הראשון של מאזדה 2 הגיע לישראל בשנת 2008 ונמכר כמעט באותה תצורה עד שנת 2015, בשינויי אבזור קלים בהתאם לדגם. רבות מהן נמכרו לחברות ליסינג וחברות השכרה וגם היום ניתן למצוא הרבה מאזדה 2 משומשות שיצאו מציי רכב גדולים.

אם תבדקו באתרים כמו יד2 או winwin תגלו שיש מבחר ענק של מאזדה 2 משומשות, ממגוון שנתונים מגוון דגמים ומגוון בעלויות. ההמלצה שלי, כמו בכל מקרה של קניית רכב משומש, היא לחפש רכב שיש לו היסטוריית טיפולים מסודרת ורציפה וטופל לפי המלצות היצרן מהיום הראשון שלו. רכב שטופל בצורה מסודרת ישמור על אמינות לאורך שנים.

מאזדה 2 יובאה לארץ ב-2 דגמים עיקריים: אקטיב ודינמיק, כשההבדל ביניהם הוא ברמת האבזור.

מאזדה 2 אקטיב: גרסה בסיסית שנמכרה בעיקר לציי רכב, מאובזרת ב-2 כריות אוויר, ללא שליטה על מערכת השמע מההגה וללא פנסי ערפל.

מאזדה 2 דינמיק: גרסה מאובזרת, מצוידת ב-6 כריות אוויר, שליטה על מערכת השמע מההגה, גלגל הגה בציפוי עור, מושבים אורטופדיים ופנסי ערפל.

בגרסאותיה המאוחרות הגיעה מאזדה 2 לישראל עם מערכת מולטימדיה במקום מערכת השמע המקורית. בשנת 2016 הוחלפה מאזדה 2 בדור חדש לחלוטין, אבל לדור הזה שמור מאמר משלו.

למה חשוב לשים לב לפני רכישה של מאזדה 2 משומשת:

כמו שכתבתי בהתחלה, מאזדה 2 הוא רכב שמפגין אמינות מופלגת, בלי תקלות או הפתעות שישאירו אתכם בצד הדרך. למרות זאת, חשוב לשים לב לכמה דברים קטנים:

  • בדקו לחופשים במוט ההגה הפנימי, לרוב תשמעו נקישות בסיבובי הגה במקום.
  • תושבת המנוע העליונה נוטה להיקרע בשלב מסוים, זה יתבטא בעיקר ברעידות בעמידה במקום.
  • כפתור הזזת המראות מפסיק לעבוד בשלב מסוים.

בהצלחה!

דילוג לתוכן