השירותים שלנו

מחלקת מכונאות

במחלקת המכונאות של מרכז השירות שי-לי מבצעים מגוון רב של טיפולים לרכב בצורה מקצועית ביותר. הטיפולים המוצעים הם: טיפולים תקופתיים, שנתיים או בהתאם לקילומטראז' של הרכב, הכנת הרכב לטסט, בדיקות חורף, תיקוני חלקים ועוד. הטיפולים הינם מבוצעים על יד מיטב אנשי הצוות המקצועי של החברה אשר עוברים רענונים תקופתיים בחברת דלק מוטורס. במרכז אנו משתמשים בחלפים וחלקים מקוריים, וזאת באמצעות המכשור המתקדם בשוק ובהתאם לדרישות היצרן ולתקנים המחמירים של חברת דלק מוטורס – יבואנית מאזדה ופורד.
להזמנת טיפול

מחלקת פחחות וצבע

הצד הוויזואלי של הרכב לא פחות חשוב מהצד הפנימי שלו, לכן במרכז שירות שי-לי תוכלו למצוא צוות מיומן אשר מוסמך לבצע את כל עבודות הפחחות והצבע לכל סוגי הרכבים. בין יתר השירותים תוכלו למצוא: צביעת רכבים בתנור בצבעים המותאמים לרכב, באמצעות מחשב חדשני המבצע התאמת צבע באופן מדויק, תיקוני פחחות ברמת דיוק מקצועית ועוד. מחלקת הפחחות והצבע של המרכז מצוידת במיטב מכשירי המחשוב הקיימים בשוק, על מנת לספק לכם איכות בלתי מתפשרת של עבודה וגימור. אנו עובדים בהסדר מול חברות הביטוח הגדולות, ולחברות שאינן בהסדר אנו משווים את התנאים.
להזמנת טיפול

מחלקת חשמל ומיזוג אוויר

מערכות החשמל ברכב ומיזוג האוויר הן מערכות חשובות ביותר בכל רכב, שהרי הן חשופות לבלאי ולשחיקה במהלך השנים, לכן יש צורך לטפל בהן בצורה מיומנת שתחזיק לכם לטווח הזמן הארוך ביותר. במרכז שי-לי לרכב, תוכלו למצוא עובדים מיומנים בתחום החשמל ותחום מיזוג אוויר לרכב, וזאת לצד מיטב הכלים והמכשור החדיש ביותר שקיים בשוק. אנו מציעים טיפולים מורכבים ופשוטים בצורה מקצועית, תוך כדי שקיפות מלאה ובדיקה בנוכחות הלקוח. שאתם פונים למרכז שירות שי לי אתם בידיים טובות.
להזמנת טיפול

מחלקת דיאגנוסטיקה לרכב

תקלות חשמל ודיאגנוסטיקה הינן נפוצות בכל רכב, שהרי הדיאגנוסטיקה היא "המוח" של הרכב. לכן, אנו מחזיקים במרכז מכשור מקצועי שיאפשר לעלות על התקלה במהירות רבה, ועובדים מיומנים שיוכלו לסדר כל תקלה במהירות האפשרית, על מנת שתוכלו לשוב לחיי השגרה כמה שיותר מהר. הבדיקה מתבצעת בנוכחות הלקוח ובסיומה תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית והכל בשקיפות מלאה ובאישורכם בלבד. אנו מספקים את הבדיקה באמצעות מיטב המכשור המתקדם המוצע על ידי היצרן, מה שמאפשר לנו לטפל גם ברכבים חדישים.
להזמנת טיפול