מרכז שירות שי לי לרכבי מאזדה פורד
|
|
היוזמים 12 אור יהודה א.ת חדש
  • מכונאות רכב
  • חשמל ומיזוג אוויר
  • דיאגנוסטיקה
  • פחחות וצבע
Mazda
Ford

לקביעת טיפול במהירות ובקלות - מלאו את הפרטים הבאים

הידעת? גם ביטוח החובה של הרכב חשוב במקרה של תאונה

חוץ מביטוח מקיף לרכב, אתם משלמים בכל שנה גם על ביטוח החובה, ואם אתם כבר משלמים, חשוב שתדעו על מה ומה הזכויות שלכם במקרה של תאונה.

כולנו מכירים את הפרוצדורה במקרה של תאונה, פונים לחברת הביטוח, פונים למוסך ומתקנים את הרכב במסגרת הביטוח המקיף של הרכב.

בכל שנה, חוץ מהביטוח המקיף של הרכב, אתם משלמים גם ביטוח חובה, ואם אתם כבר משלמים, חשוב שתדעו על מה ומה הזכויות שלכם במקרה של תאונה.

ביטוח חובה, כשמו כן הוא, ביטוח שחובה שיהיה לכל רכב שנע על כבישי ישראל ואמור לכסות אתכם או אחרים בהם פגע הרכב שלכם במקרה של נזקי גוף בתאונה. שימו לב, מדובר בנזקי גוף בלבד ולא בכיסוי במקרה של נזקי רכוש או רכבים אחרים.

רבים מאתנו, לאחר התאונה, סובלים מכאבים או נזקי גוף שונים ולא עושים עם זה דבר. לכן, חשוב שתדעו שאתם יכולים לפנות לחברת הביטוח שמבטחת את הרכב שלכם בביטוח חובה ולבדוק מולם האם אתם זכאים להפעלת הביטוח במקרים כאלה. כמובן שעליכם לעמוד בדרישות הביטוח, להיבדק באופן מקצועי על ידי רופא מקצועי ומומחה.

אתם זכאים, כמובן, להתייעץ עם עורך דין (אני אפילו ממליץ לעשות את זה) כדי לדעת מה הזכויות שלכם במקרים כאלה וכדי שתוכלו לחזור לכשירות מלאה ולפעילות רגילה לאחר התאונה.

מאחל לכם רק בריאות ונסיעות בטוחות,

עדי

קידום אורגני בגוגל לאוס בניית אתרים
ניהול דיגיטל- עוגן בעולם דיגיטלי
Gift Image
Waze Icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support