מרכז שירות שי לי לרכבי מאזדה פורד
|
|
היוזמים 12 אור יהודה א.ת חדש
  • מכונאות רכב
  • חשמל ומיזוג אוויר
  • דיאגנוסטיקה
  • פחחות וצבע
Mazda
Ford

לקביעת טיפול במהירות ובקלות - מלאו את הפרטים הבאים

הטיפים הכי טובים שתקבלו למקרה של תאונה

נכון, זה לא נעים, אבל לצערנו זה חלק מהחיים של כמעט כל נהג על כבישי ישראל. מגיע היום שבו הרכב שלנו עובר תאונה, גם אם קלה ביותר, בפקק או ברמזור וזה לא נעים ולא נוח.

אם כבר קרתה לכם תאונה, לפחות כדאי שתהיו ערוכים ותדעו איך לפעול, ולכן ריכזתי לכם כמה טיפים חשובים מהניסיון שלי במהלך השנים.

לפני הכל והכי חשוב, תשמרו על קור רוח! כל עוד אף אחד לא נפגע בגוף, תזכרו שהרכב הוא רק פח, גם אם עבדתם קשה בשביל לקנות אותו וגם אם מדובר ברכב נדיר או מיוחד, זה פח ואם רק הוא נפגע, אז זה הרע במיעוטו.

ההמלצה השניה שלי היא להחליף פרטים עם הרכב הפוגע או הרכב הנפגע, לא משנה מי אשם או מה מידת הנזק שנגרמה לדעתכם. בלי שום פרט של הרכב השני, לא יהיה לכם איך לפעול כדי לתקן את התאונה. גם אם נראה לכם שלא נגרם נזק או שנגרם נזק קטן בלבד, תחליפו פרטים! אין לדעת מה הפגיעה שנגרמה מתחת לטמבון או מתחת למכסה תא המטען.
תוודאו שבידכם מספר הרכב הפוגע, רישיון הרכב, רישיון הנהג ופרטי פוליסת הביטוח שלו.

אנחנו חיים בעידן סלולרי ולכל אחד מאתנו יש מצלמה בכיס. תשתמשו בטלפון שלכם כדי לתעד את התאונה עצמה, את זירת האירוע, תמרורים בסביבה וכדומה. אתם לא יודעים מתי תשתמשו בהן ומתי תצטרכו את התמונות האלה.

להגיע למוסך לבדיקה לאחר התאונה הוא הכרח, חשוב שתגיעו למוסך שאתם סומכים עליו ויודעים שיוכל לבדוק את הפגיעה ברכב שלכם בצורה המקצועית ביותר.
חשוב שתזכרו – אתם הלקוחות ואתם תוכלו לבחור איפה לתקן את הרכב, אינכם מחויבים לגשת למוסך הסדר של חברת הביטוח או סוכן הביטוח! זה החוק במדינת ישראל וחשוב שתתעקשו על זה, מדובר ברכב  שלכם בסופו של דבר. מרבית המוסכים ישוו את התנאים שלהם לתנאים של מוסכי הסדר, יגבו מכם השתתפות עצמית זהה למוסך הסדר ויספקו לכם רכב חליפי במקרה של תאונה.

תוודאו שאת התיקון ברכב שלכם מבצעים בחלקים איכותיים. החוק במדינה מחייב בכל תיקון תאונה ברכב עד גיל שנתיים שימוש בחלקים מקוריים בלבד! רכב מעל גיל שנתיים יהיה זכאי גם לחלקים חליפיים, אך חשוב לוודא גם במקרה זה שמדובר בחלקים איכותיים ובטיחותיים.

 

אתם מוזמנים להתייעץ איתי בכל מקרה של תאונה או פגיעה ברכב.

עדי

קידום אורגני בגוגל לאוס בניית אתרים
ניהול דיגיטל- עוגן בעולם דיגיטלי
Gift Image
Waze Icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support